• Dzisiaj jest 14 października 2019 r.
  • Jest to 286 dzień roku.
  • Do końca roku pozostało 79 dni.
WalutaKurs średni
USD3,8958
EUR4,2969
CHF3,9104
GBP4,8998
JPY (100)3,5984

Dodany: 2011-11-03 11:13:38
 

Odkrycie kryształów syntetycznychZakup biżuterii to nie lada wyzwanie dla każdej kobiety, która chce podkreślić swą urodę. Bo czyż jest coś w stanie zrobić to lepiej aniżeli kryształy swarovski imitujące szlachetne kamienie naturalne?

 

Odpowiedz pomimo, że na pierwszy rzut oka wydaje się bezdyskusyjna to nie zawsze klient odwiedzający salony jubilerskie będzie mógł pozwolić sobie na zakup naturalnych kamieni szlachetnych zawartych w obrączkach czy też pierścionkach, nie mówiąc już o brylantowych koliach. Alternatyw jest bardzo wiele. W przypadku biżuterii warto jednak postawić na marki sprawdzone, będące na rynku od bardzo dawna.

 

Taką wartość dla rynku kamieni szlachetnych przedstawiają również kryształy swarovski. Pomimo, że stanowią one jedynie imitację (zresztą doskonała) są bardzo chętnie nabywane przez każdego pasjonata świecidełek. A przecież nie ma nic bardziej „świecącego” aniżeli właśnie kryształy swarovski. W odróżnieniu od kamieni naturalnych, których barwy nie można zmienić w ich przypadku można zrobić to praktycznie natychmiast..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Odkrycie kryształów syntetycznych
Nick: